Каркасні будинки під ключ

Проектні роботи будь-якої складності. Будинок за 3 місяці за ціною квартири. 14 років на ринку будівництва

Спорудження власного будинку багатьох громадян країни вводить в ступор. Для таких проектів необхідна велика сума грошей, багато часу і маса непередбачених витрат. На жаль, далеко не всі наважуються втілити свої задуми в життя. Цьому зазвичай перешкоджає один з факторів, перерахованих вище. Але для багатьох громадян стало справжнім відкриттям спорудження приватних будинків за технологією, яка прийшла до нас з-за океану. Цей метод оперативного будівництва будівель швидко поширилася по всьому світу з Канади. 

Він грунтується на принципі будівництва будівлі на основі дерев’яного каркаса. Це найбільш економічний і ефективний спосіб швидко обзавестися новим житлом. Саме тому він став таким затребуваним серед громадян країни. Згодом подібний метод створення житла стало настільки затребуваним, що сьогодні цей принцип користується неймовірним попитом. У міру розвитку деревообробної галузі,  будівництво каркасних будинків  (дво- одноповерхових) поступово стало масовим і в інших країнах.

Канадські каркасні будинки – це теплі, екологічно безпечні споруди з дерева. Вони конкурують з сучасними будівельними технологіями і не поступаються своє місце навіть цегляним і бетонним спорудам. На практиці видно, що каркасна технологія будівництва значно вигідніше. Такі будинки підходять для постійного проживання, при цьому дозволяє економити на споживанні енерго- і теплоносіїв. Іншими словами, каркасні котеджі вимагають мінімум вкладень і дають максимум вигоди.

Будівництво каркасних будинків – вигідно, швидко, довговічно

Для того щоб оцінити переваги і особливості будівництва дачних каркасних будинків, слід визначити основні принципи, якими керуються ті, хто вже скористався такою технологією.

Вартість подібних споруд практично завжди вдвічі менше, ніж будь-який інший варіант. Якщо порівнювати суми в підсумкових кошторисах аналогічних  проектів з SIP-панелей і цегли , останній виявиться дорожче. Низькі ціни на будівельний і витратний матеріал значно збільшують попит на будівництво каркасно-щитових будинків, тому багато хто віддає перевагу саме економії.

Швидкість, з якою відбувається збірка каркасних будинків, істотно відрізняється від стандартних варіантів створення власного даху над головою. Це бистровозводімий метод, він не вимагає використання важкої техніки, маси будівельних матеріалів, цементу або щебеню, купи буту та інших наслідків створення цегляних або блочних будинків. Найчастіше всі об’єкти здаються точно в терміни, обумовлені в договорі. Як правило, всі роботи закінчуються через 2-4 місяці, в залежності від масштабу і складності проекту.

Кожна СИП-панель, задіяна в зведенні, сертифікована і відповідає міжнародним стандартам якості. Вона виготовлена ​​з пресованої орієнтованої деревної тріски (OSB) та спіненого утеплювача – пінополістиролу, який на 98% складається з повітря.

Бездоганна утеплення стін дозволяє зберегти тепло в будинку, економити на опаленні і створити затишок при мінімальних витратах. Завдяки цьому, мешканцям вдається заощадити кошти на комунальні послуги, при цьому, немає необхідності в додатковому утепленні стін. Каркасний котедж або панельний будинок швидко нагрівається і повільно остигає.

Переваги споруди каркасних будинків

Готовий комплект каркасного будинку – це відмінний варіант для тих, кому необхідно створити власний куточок в короткі терміни. Як і будь-яка інша технологія, вона має плюси і мінуси. Недоліки часто виникають при недобросовісної збірці, використанні неякісних матеріалів або обладнання, будь-які порушення технології також можуть спричинити масу неприємностей. Багато з клієнтів не знають про всі переваги такої технології, оскільки ціна є головним показником.

Але для тих, хто цікавиться деталями, слід пам’ятати, що установка дерев’яних будиночків має ряд переваг:

  • Довговічність . Будинок або вілла каркасно-щитового зразка може прослужити неймовірно довго, якщо були дотримані всі технологічні правила і нюанси. Вони підходять для установки в м’яких кліматичних умовах і захищають жителів від холоду. Каркасний будинок є міцною спорудою, незважаючи на всю простоту його створення. Завдяки невеликій питомій вазі, який мінімально навантажує фундамент, він здатний простояти кілька десятків років.
  • Оперативне будівництво . Завдяки тому, що дерев’яний каркас і заповнені утеплювачем стіни не вимагають масивного фундаменту, всі роботи починаються відразу і не вимагають попередньої підготовки. Всі процеси зведення проходять швидко і без ускладнень, завдяки домокоплекту єдиного виробництва.
  • Енергоефективність . Чи не пропускають зовнішній шум і не піддаються кліматичних впливів. Дозволяє зберігати тепло і захищає мешканців від холоду в будь-яку погоду.
  • Доступна ціна . Для багатьох жителів країни це основоположний критерій, який часто стає головним. Ціна будівництва каркасних будинків на порядок нижче, ніж у кам’яних або цегляних. Навіть при великих проектах можна вдвічі скоротити витрати.

Від чого залежить вартість каркасного будинку під ключ?

 

Сучасний каркасно панельний будинок значно дешевше багатьох інших варіантів. Але варто пам’ятати, що якісна і надійна споруда не може коштувати менше, ніж будматеріали. Будівництво проводиться за попередніми розрахунками, в яких враховуються основні роботи, а саме комплектація, попередні і додаткові роботи на ділянці, квадратура, збір сендвіч-панелей, масштаб проекту каркасного будинку під ключ та ін.

На вартість впливає:

  • квадратура і поверховість (одноповерховий, двоповерховий або багатоповерховий каркасний будинок);
  • спеціально розроблений або типовий проект;
  • матеріали для зовнішньої обробки;
  • технічні особливості і складність даху.

Подібні проекти підходять для створення дачі, приватних котеджів з прилеглим гаражем або мансардою, споруди міні готелів, будинків з терасою і інших житлових умов для проживання взимку або влітку.

Ціна каркасного будинку в Україні

Компанія Сервус пропонує найнижчі ціни на вироби від провідних виробників. У продажу є кращі готові варіанти (креслення і фото в розділі  фотогалерея ), які стануть справжнім домом для великої родини. Купити каркасний будинок в Україні недорого можна в Кропивницького та Черкасах, розрахунок вартості проводиться з урахуванням площі і робіт на квадратний метр. Ціноутворення готового об’єкта панельного будинку під ключ повністю залежить від його масштабів і складності.

Замовити і купити дешеві варіанти  швидкомонтованих будинків  можна в будь-який зручний час, цінова політика компанії найбільш лояльна по всій Україні. Якщо клієнт вибирає продукцію Сервус, він гарантовано отримує житло, яке прослужить йому довго і стане улюбленим місцем проведення часу всієї сім’ї.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Viber: (063) 692-92-22

Тел:    (096) 524-28-27

Email: 

Інші напрямки будівництва будинків від компанії «Сервус»