Будинки з SIP панелей під ключ

Ми вузькоспеціалізована компанія, наше основний напрямок – СІП будинку! Ви можете довірити нам будівництво з СІП панелей будь-якої складності!

Про гарний, і що найголовніше, теплом будинку, мріють багато. Але як же реалізувати будівництво власного котеджу або таунхауса з високими експлуатаційними характеристиками, і при цьому доступну за вартістю? Рішення є, і надати таку можливість може компанія «Сервус», яка займає тверді позиції на ринку, має великий досвід і що важливо – численні відгуки людей, які по праву оцінили всі переваги канадської технології.

Ми надаємо  послуги з будівництва будинків з СИП панелей . Маленький теплий дерев’яний будиночок – кращий альтернативний варіант в порівнянні з квартирою. При цьому, він має масу переваг, серед яких пріоритетною стане доступна вартість економічного та естетичного житла.

Особливості будівництва каркасних будинків і котеджів з СИП панелей

Для того, щоб розібратися у всіх плюсах і мінусах канадською технологією, необхідно розуміти особливості і переваги будівництва будинку з СИП панелей.

Серед пріоритетних переваг спорудження будинку з СИП панелей, варто виділити наступні:

Виходячи з перерахованого вище, можна зробити висновок, що використання канадської технології в будівництві будинків з SIP панелей є однозначно надійним, якісним, екологічним і фінансововигодним варіантом. [/ Vc_column_text]

Вартість будівництва будинку з SIP панелей під ключ

Будинки під ключ з СИП панелей мають різну вартість завдяки тому, що використовуються різні матеріали для сендвіч панелей. Товщина панелі також може різнитися, що впливає на загальне ціноутворення.

Ціна будинку з СИП панелей  може варіюватися від таких факторів як неординарних підхід до самого проекту, вартість доставки матеріалів, оздоблювальні роботи, який використовується матеріал для покрівлі, вибір системи опалення, дверей і вікон, інженерні мережі та, звичайно ж, варіант вибору будівництва «під ключ »або ж з дизайном інтер’єру.

Також на формування витрат на каркасні будинки з СІП панелей безпосередньо впливає віддаленість об’єкту від довколишнього складу з будматеріалами, складність виконання самого дизайнерського виконання і розмірність (великі чи дрібні проекти).

Порівняння витрат на SIP панелі і традиційних матеріалів

Якщо порівнювати вартість будинку, побудованого з СИП панелей і з використанням інших, більш звичних, будматеріалів, то варто відразу зазначити головний фактор – канадські будинки дешевше!

Компанія «Сервус» має 13 років досвіду і безліч реалізованих об’єктів. Будучи одним з лідерів на будівельному ринку, ми пропонуємо нашим споживачам найкращі умови, за що і отримуємо масу вдячних відгуків. У нас прозора система співпраці, що дозволяє вивчити наші готові і поточні об’єкти, а також побувати на будівельному майданчику і на власні очі побачити всі етапи. У нас на сайті є каталог з готовими проектами  (фото і планування) дачних будинків, котеджів, таунхаусів, бань, садових госпбудівель, та інших будівель комерційної нерухомості. Це дозволить купити будинок з СИП панелей, не витрачаючи час на проект.

Як купити дерев’яний будинок з СИП панелей в Україні

Для того, щоб замовити будівництво будинку з СИП панелей в Черкасах, Кропивницького або ж в іншому місті на території України в компанії «Сервус», необхідно зв’язатися з нами за телефоном, номери вказані на сторінці сайту. Також можна замовити попередній розрахунок кошторису на сайті через онлайн форму. Залишилися питання? Наші фахівці завжди готові дати кваліфіковану консультацію, щодо етапів будівництва, продажу або підбору матеріалу та ін.

Інший напрямок будівництва будинків від компанії «Сервус»