Будівництво фінських будинків

Пропонуємо послуги за доступними цінами. Виконуємо проекти будь-якої складності за індивідуальним планом. Будуємо фінські будинки більше 14 років.

Будівництво власного будинку завжди викликало у людей відчуття тривоги і сум’яття. Багато хто не впевнені, що до кінця будівництва їм вистачить сил і засобів. Тому для більшості громадян країни ця тема залишається тільки в голові або в планах. Але завдяки сучасним методикам створення дерев’яних будинків з сендвіч панелей вони легко можуть втілитися в життя. Сучасні житлові будівлі можуть бути побудовані з використанням різних технологій. 

Але особливе місце займають збірні фінські будинки , які виявляються дуже теплими, привабливими і недорогими. Це комфортні за своєю конструкцією будиночки, які складаються з екологічно чистих матеріалів. Незважаючи на свою легку планування і метод збирання, вони здатні витримати будь-які кліматичні умови і стати місцем для цілорічного проживання.

Бюджетні швидкобудуюємі котеджі стали найпоширенішими далеко за кордоном і сьогодні їх все частіше вважають за краще громадяни країни. Будівництво фінських каркасних будинків з бруса – це класична технологія з використанням дерева як основного будівельного матеріалу. Для цього застосовують дерев’яні балки з різними видами перетинів, які утворюють каркас стін, підлог і покрівлі. Після цього їх зашивають зовні фанерою або плитою OSB, стіни утеплюють. Фінська технологія за своєю суттю і особливостям досить проста, однак рекомендується залучати до робіт виключно професіоналів.

Особливості будівництва фінських будинків

Якщо проект двоповерховий, то технологія збірки каркаса нічим не буде відрізнятися від установки першого поверху.

Однак слід враховувати, що для такого проекту знадобиться сходи, яка може відрізнятися за своєю формою і дизайном від загального інтер’єру. Вікна монтуються тоді, коли підлогу в будинку повністю готовий.

Каркасні будинки мають ідеальні властивостями теплоізоляції. Слід зазначити, що товщина утеплення для стін каркасного панельного будинку невелика, проте вони здатні забезпечити комфортне постійне проживання людям навіть там, де спостерігаються постійні температурні коливання.

Відповідно, кліматичні кордону для побудови подібного житла істотно збільшуються.

Ця методика має багато спільного зі шведською та скандинавської технологією будівництва нерухомості. Це зручний і швидкий спосіб побудувати будинок з нуля при мінімальних витратах часу і грошей. В результаті клієнт отримує практичний і комфортний будинок для приємного проведення часу. При створенні фундаменту каркасних фінських будинків необхідно захистити деревину від негативних наслідків, які можуть виникнути при контакті з грунтом, а також від вологи.

Плюси і мінуси фінських будиночків

Будівництво фінських будинків з клеєного бруса в скандинавському стилі набуває все більшої популярності в країні. Ця тенденція популярності пояснюється багатьма позитивними факторами і перевагами даної технології. Фахівці в області житлового будівництва, а також практики застосування методики довели той факт, що конструкції, побудовані таким чином, дуже  довговічні і надійні . 

Вони можуть витримувати досить потужні землетруси, а також витримувати сильне вітрове тиск під час штормів. Але як і всі

Важливою перевагою є те, що через спеціальних сип-панелей, мають не тільки високі показники теплоізоляції, але також оптимальні властивості звукоізоляції. переваги:

Ціна фінських будиночків під ключ

Готові комплекти каркасних будинків під ключ значно дешевше стандартних будинків, проте їх вартість визначається безліччю факторів. Ціноутворення варіюється в залежності від  обраного проекту , його складності і площі будівлі в м2. Також враховуються матеріали будівництва та сама робота, додаткові заходи з очищення території, обробка і фундамент. Розрахунок ціни проводиться до того, як почнеться робота, тому власник будинку може попередньо скоротити свої витрати, прибравши деякі нюанси або підкоригувавши сам проект.

Будівництво фінських будинків в Україні

Компанія Сервус  пропонує свої послуги з будівництва та розробці нових або готових проектів для фінських будинків під ключ. У каталозі зібрані найпопулярніші і поширені варіанти недорогих будинків з мансардою, з плоскою або односхилим дахом, терасою. Також в переліку є каркасні одноповерхові дачні споруди з колоди, невеликі споруди для будь-яких цілей. Компанія дає можливість придбати недорого кращі будинки за фінською технологією, які може купити будь-який клієнт. 

Новий маленький і теплий будинок можна вибрати по фото і замовити в Черкасах і Кропивницького з доставкою в інші міста України. Купити дешеві проекти дозволяє цінова політика фірми, повністю спрямована на споживача. Продаж здійснюється відповідно до встановлених розцінками.

Інший напрямок будівництва будинків від компанії «Сервус»