Модульні будинки в Черкасах

Готовий модульний будинок через 2-3 місяці після підписання договору з нашою компанією. Гарантуємо високу якість будівництва!

Ринок житлового господарства з кожним роком модернізується і збільшується. Це пов’язано з тим, що не так давно в моду увійшли нові методи будівництва житлових будинків. Сьогодні практикують зведення будинків з  сип-панелей , цегли, ОСБ плит і т.д. Крім цього, особливою популярністю і великим інтересом стали користуватися модульні будинки. Це будівлі, зібрані з модулів заводського виготовлення. Їх можна встановлювати без фундаменту, вони легко демонтуються і при необхідності їх цілком реально перевезти на інше місце. Модульний житлової міні будиночок може бути виготовлений в будь-якому виконанні. Це практичні і затишні споруди, які мають свої плюси і мінуси. Попит на подібні проекти невблаганно зростає, оскільки це реальний шанс заощадити гроші і скоротити час до остаточного в’їзду в нову оселю.

Будівництво модульних будинків  – це розхожа практика, яку раніше використовували для зведення індустріального фонду. З модулів споруджувалися вагончики, різного роду склади, іноді торгові комплекси. Котеджі з модулів отримали свою популярність в той час, коли з’явився вагомий попит на бюджетні приватні житлові будинки.

Особливості модульного будівництва будинків під ключ

Виходячи з назви – будинки починаються з модулів, кількість і призначення яких може бути абсолютно будь-яким. Сама технологія створення вихідного блоку для будинку складається з декількох етапів. Модуль – має основу корабельного контейнера для перевезень, які виготовляють на заводах. Блок-контейнери потрапляють на фабрику тієї фірми, яка пропонує свої послуги по зведенню і виготовлення модульних будинків. Після цього, проводяться розрізи для вікон, дверей, забирається стінка. Потім проводиться зварювання, до блоку привариваются відсутні металеві ребра жорсткості, замки для кріплення. Отриману конструкцію утеплюють як всередині, так і зовні. Саме цей етап забезпечує майбутній будинок умовами для постійного проживання.

Для того щоб забезпечити модульне житло комунікаціями, фахівці проводять настройку, планування і установку всіх внутрішніх комунікацій, а саме:

Зовсім не обов’язково, щоб всі вузли були розташовані в одному модулі. Все залежить від його призначення. Модульні будинки повністю укомплектовані. Після складання і підключення інженерних систем, в ньому можна жити без витрачання часу на ремонтні роботи. Основна обробка здійснюється на виробництві.

Будівництво будинку

Проектуванням будинку може займатися як сама фірма, так і власник помешкання самостійно або спільно. Каркасна конструкція підходить для будівництва одноповерхового або двоповерхового будинку, але не більше. Це ідеальний варіант для збірки дачі, котеджу або невеликого еко будиночка. Будинки модульного типу з блок-контейнерів від заводу-виробника володіють достатніми характеристиками для постійного проживання. Ця проста система дозволяє значно скоротити терміни будівництва, так як на  виготовлення будинку в цеху йде від 3 тижнів до 2-3 місяців, В залежності від складності проекту. Перш ніж його встановити, необхідно подбати про фундамент, на якому він буде стояти. Для цього часто використовують бетонну плиту або свайно-гвинтовий фундамент, який не дає усадки, швидко монтується і дешевше, ніж залізобетонний.

Після того як було підготовлено місце і розчищена прилегла територія, готова дерев’яна споруда з повною комплектацією встановлюється строго по фундаменту. На відміну від сип-панелей, такі споруди можна перевозити на великі відстані, без шкоди всій конструкції, завдяки міцному і надійному каркасу. Недорогі модульні будинки для постійного проживання мають масу переваг. Це швидкобудуюємі і практичні міні-будиночки, виробництво яких займає не більше пари місяців.

переваги

Каркасно-модульна технологія була розроблена таким чином, щоб при мінімальних витратах коштів, ресурсів і часу, можна було створити новий будинок для невеликої родини. При цьому, враховуються особливості конструкції, її здатність протистояти кліматичним явищам і руйнівному впливу природних факторів. Житлове будівництво такого плану відразу увійшло в тренди, оскільки дає можливість придбати теплий будинок швидко і дешево.

Основні переваги:

Маленький дачний будинок або будова блочно-каркасного типу стане улюбленим місцем проведення часу для всієї родини. Завдяки використанню міцних матеріалів і суворого додержання норм споруди, такі споруди можуть простояти довго і зберегти свою презентабельність. Більш того, зручне планування дозволяє втілити в життя будь-які дизайнерські задуми. Приміщення можна декорувати і створювати інтер’єр на будь-який смак, оскільки сам будинок виглядає незвично і стильно.

Ціна будівництва модульних будинків – вартість в Україні

Починаючи будь-яке будівництво, власникові важливо відразу позначити допустимі межі фінансових витрат. Оскільки така технологія тільки розвивається в Україні, багато відносяться не довірливо до будь-яких розрахунків та остаточної вартості модульних будинків. Одними з найважливіших і основних факторів, що впливають на ціноутворення будівлі, є площа м2, поверховість і складність планування. Будинок на кілька житлових приміщень обійдеться набагато дешевше, ніж на 5-6 кімнат зі складними архітектурними елементами.

Крім цього, враховуються матеріали для зовнішньої і внутрішньої обробки, їх особливості та якість. Від того, наскільки широко був задуманий проект і дизайн кімнат, їх оформлення та обладнання, теж залежить остаточна ціна. Але варто пам’ятати, що вартість на  будинки швидкого спорудження  значно нижче, ніж при капітальної будівництві. Це пояснюється відсутністю необхідності в повноцінному фундаменті і тривалих будівельних роботах в цілому.

Як купити модульний будинок в Україні?

Модульне будівництво будинків під ключ сьогодні найбільш відомий тренд в сфері житлового господарства. Будь садову ділянку або дача придбають вишуканий сучасний вигляд, якщо на ньому буде розташований модульний будиночок з усіма зручностями. Компанія Сервус пропонує свої послуги з будівництва та продажу будівель під ключ. У каталозі можна  підібрати готові бюджетні проекти , замовити модульний будинок в Черкасах та Кропивницького з доставкою по всій Україні.

Цінова політика компанії дозволяє придбати будинок будь-якому клієнту. Це недорогі і затишні будиночки, які можна купити в будь-який зручний час. Для цього необхідно звернутися до відповідного менеджером Сервус, ознайомитися з пропонованими послугами і асортиментом, розглянути готові  варіанти будинків в галереї , а також отримати повну інформацію по специфіці роботи фірми.

Види зведення будинків від компанії «Сервус»