Будівництво будинків з OSB панелей

Будівництво житлових будинків з ОСБ плит під ключ від 60 до 90 днів за ціною квартири.

Імовірність того, що можна побудувати будинок за мінімальні терміни давно приваблювала людей. Далеко за океаном така технологія стала практично стандартним явищем, тому каркасний будинок з ОСБ майже на кожному розі. Будівництво будинків з осб панелей – сучасна технологія житлової індустрії, що бурхливо розвивається будівельного ринку. Це самий спрощений варіант створення власного будинку, який не вимагає багато зусиль, великих капіталовкладень і часу.

Панелі ОСБ – це матеріал, що складається на дев’яносто і більше відсотків з деревної тріски. Іншими словами, з цього будівельного матеріалу виходить екологічно чистий і практичний будинок, який не поступається за своїм комфортом і затишку звичним будовам з цегли. Більш того, такі будиночки виглядають естетично і привабливо.

Орієнтовано-стружкові плити була вибрана не випадково. Це універсальний матеріал, що використовується в різних сферах життєдіяльності людини, в тому числі і для побудови дачі або котеджів, житла і будь-якого іншого будівлі. Будинки подібного виду споруджуються досить швидко і не вимагають максимальних трудових і фінансових витрат. Це головні причини такої популярності даної технології за кордоном. Незважаючи на те, що сьогодні багато хто все ще сумніваються в її якості, з кожним роком все більше людей вважають за краще використовувати саме цей метод, що дозволяє заощадити не тільки гроші, але і час.

Особливості будівництва будинків з ОСБ панелей
ОСБ панелі виготовляють методом пресування під високим тиском хрестоподібно складеної стружки осики або дерев хвойних порід. Перехресне розташування, в комбінації з глибоким пресуванням, аж до взаємного проникнення волокон деревини, при мінімальній кількості зв’язує просочення, забезпечує міцність і гнучкість матеріалу. За стійкістю до руйнівного механічного впливу, ОСП плита перевершує або аналогічна плиті з фанери.

Як і всі будматеріали та способи будівництва будинку, такий спосіб має ряд очевидних переваг:

Основою, яка скріплює всі складові є дерев’яний або металевий каркас. У більшості випадків для монтажу використовують бюджетний брус перерізом 150х150, який коштує набагато дешевше металевої конструкції. Він ідеально підходить для спорудження каркаса з двох горизонтальних обв’язок, які з’єднані вертикальними стійками.

Етапи будівництва будинків з ОСБ плит

Житлове будівництво такого роду має чіткий розподіл на етапи, які починаються з проектування і узгодження масштабів будівництва. Після того, як був обраний  проект , будівництво будинку з сендвіч і сіп панелей починають з зведення фундаментної опори

Важливою перевагою є те, що через спеціальних сип-панелей, мають не тільки високі показники теплоізоляції, але також оптимальні властивості звукоізоляції. переваги:

1. ФУНДАМЕНТ

Для цього використовують два види технології: стрічковий і стовпчастий. Ту і іншу опору може самостійно побудувати сам господар ділянки. Це нескладна процедура, яка не вимагає звернення до фахівців (якщо власник знає тонкощі).

2. ОБВ'ЯЗКА​

На готовий фундамент укладають нижню обв’язку з брусів і прикріплюють до нього анкерними болтами. Після того, як каркасні опори встановлені, на них кладуть верхню обв’язку і фіксують вертикальні опорні дошки, до яких пізніше будуть приєднуватися панелі.

3. СТІНИ

Виробництво багатошарового листа ОСБ істотно спрощує цей етап, оскільки немає необхідності в додатковому утепленні або гідроізоляції. Викладати стіни починають з кута, в якості кутових з’єднань використовується система шип-паз. Після стін укладаються міжкімнатні перегородки.

4. ПІДЛОГА І ПОКРІВЛЯ

Підлоги для постійного проживання укладаються в два етапи: підготовка основи і настил покриття з плит ОСБ.

5. ВНУТРІШНЯ ОБРОБКА

Цей етап практично повністю залежить від власника. Він полягає в підготовці стін до обробки, розробляються інтер’єрні та дизайнерські рішення і повна комплектація будинку.

6. ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЭТАП

Прийом-здача проекту

Ціна будівництва будинків з ОСБ

Будинки з ОСБ під ключ – це найекономніший і раціональний варіант для тих людей, хто не має в своєму розпорядженні великими сумами. Тому такі роботи проводяться за ставками, які цілком здатна подужати молода або багатодітна сім’я.

Ціноутворення залежить від безлічі факторів, починаючи від:

Будівництво будинків під замовлення з ОСБ панелей в Україні

Готові одноповерхові або двоповерхові будинки під ключ сьогодні стали реальністю. Міні будови, які вже так популярні в багатьох країнах, стають новою віхою в будівельному світі України. Готові проекти будинків з ОСБ (фото, планування) можна знайти і підібрати в каталозі компанії Сервус.

Це фірма, яка пропонує будівництво під ключ і продаж готових об’єктів за найдоступнішими цінами в Черкасах, Кропивницького та Україні. Невеликий будинок з екологічно чистих панелей можна замовити і придбати з будь-якої точки країни. Купити недорого готовий будинок з доставкою можна тільки після детального ознайомлення з програмою компанії. Цінова політика повністю спрямована на споживача, тому такі послуги будуть по кишені навіть представникам середнього класу.

Цегляні будинки або будівлі з дерева усадку, а для створення будинку під ключ часто потрібно кілька років. Будинок з SIP-панелей під ключ будується за кілька місяців. Для монтажу конструкції не потрібно ніякої спеціальної техніки. Людина, яка здатна самостійно розібратися в кресленнях, без проблем збере будинок.

Збірка без спеціальної техніки в найкоротші терміни також здешевлює конструкцію, що істотно впливає на бюджет сім’ї. Крім того, такі будинки не дають усадки. Вони надійні, практичні, зручні і виглядають чудово. Після завершення будівництва можна відразу зайнятися обробкою і в’їхати в нове житло, без необхідності проведення поточних робіт і додаткових заходів щодо обладнання будинку. Саме тому такі проекти, включаючи  посройкі з сендвіч і сип панелей , стали одними з найбільш доступних для людей.

Інший напрямок будівництва будинків від компанії «Сервус»