Збірні будинки під ключ

Проектування будинку будь-якої складності за доступною ціною. Гарантія якості. Зведення за 3 місяці.

Для багатьох людей нові технології будівництва житлового будинку стали справжнім відкриттям. У розвинених країнах така методика використовується досить давно, що ще раз підкреслює практичність і раціональність технології. Сьогодні готові збірні будинки з панелей є найбільш затребуваним типом нерухомого майна на ринку будівництва. Це оптимальний варіант для людей з невеликим капіталом і мінімальними термінами. Сучасні збірні будиночки мають головною перевагою: низькою порівняно з цегляними будинками ціною. З огляду на, що сучасні економічні умови сильно вдарили по платоспроможності жителів країни, для багатьох людей це стало єдиним варіантом.

Збірний будинок під ключ  зводиться по дійсно революційної технології, яка дає можливість проводити роботи при будь-яких погодних умовах. Економія на обличчя – всі витрати будуть удвічі менше, ніж при будівництві будівель з цегли.

Будівництво збірних будинків під ключ в Україні – економія часу і грошей!

Будівництво збірних будинків в Україні ще не отримало такого поширення як в інших державах, однак ця тенденція скоро змінить курс. Збірно-щитові будиночки встановлюються із застосуванням СІП панелей, які в свою чергу мають принцип сендвіч-панелей, в порожнині яких найчастіше проводять комунікації або утеплення. Бистровозводімий спосіб створення власного житла має ряд очевидних переваг, серед яких оперативність і економія коштів на матеріали. Збірно-щитові будинки підходять для спорудження заміських проектів, дачних будівель, приватних котеджів і інших варіантів житлового або адміністративного призначення.

Переваги збірних будинків

Купити збірний будинок з сендвіч-панелей, які були склеєні в стінах виробничих потужностей підприємств, дає можливість придбати житло з уже виконаним утепленням. Поверхня, яка пройшла заводську підготовку під подальшу обробку забезпечить мінімальні терміни на обробку і установку, що також позитивно впливає на період будівництва. Використовувані панелі відрізняються багатофункціональністю, досить великими розмірами. Вони можуть застосовуватися як для стін, так і для перекриттів і дахів. Оптимальний термін будівництва такого будинку – від півтора до трьох місяців. Однак, слід враховувати, що терміни роботи можуть варіюватися в залежності від рівня складності і особливостей споруди.

Про легковозводімих збірних каркасних будинках слід говорити, починаючи з їх переваг, оскільки недоліки виникають тільки при порушенні технологій будівництва. Іншими словами, такі дерев’яні конструкції не мають слабких місць, що істотно збільшує їх надійність і термін експлуатації.

Серед очевидних переваг варто виділити:

ВАРТІСТЬ ЩИТОВИХ БУДИНКІВ

з sip-панелями буде набагато менше ціни такого ж цегляної будівлі. Простий фундамент істотно зменшує вартість проекту, що також позитивно впливає на економію коштів на будівництво самого будинку.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Збірні будиночки для дачі можна спорудити всього за 2-4 місяці, в залежності від складності конструкції і проекту. Особливо цей пункт важливий, якщо часу катастрофічно не вистачає.

ШИРОКИЙ ВИБІР

архітектурних рішень і планувань. Технологія зведення збірних будинків з панелей з безмежними варіантами обробки дозволяє будувати будівлі найрізноманітніших дизайнерських рішень.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Надійний каркас забезпечить повноцінну безпеку і довговічність. Навіть домокомплект економ-класу здатний прослужити кілька десятків років, тому що виготовлений з якісних матеріалів.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ ТА ЗВУКОНЕПРОНИКНІ ВЛАСТИВОСТІ

Завдяки продуманій конструкції – зберігають тепло, а відтак скоротити на опаленні та комунальні послуги. Теплий дім – запорука затишку та комфорту.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Виробництво швидко збірних модулів здійснюється із застосуванням екологічно чистих матеріалів. Завдяки цьому не впливають на навколишнє середовище і на жителів, оскільки не мають шкідливих парів або аналогічних явищ.

Ціна зведення збірних будинків

Ціни на збірні будинки – актуальне питання для всіх клієнтів. Для того щоб розібратися в цьому питанні, слід пам’ятати, що на ціноутворення впливає маса чинників, які так чи інакше впливають на кінцеву вартість. Сюди входить розрахунок роботи на квадратний метр, складність конструкції, масштаби проекту, створення каркаса, додаткові і попередні роботи, обробка, фундамент і т.д. Крім цього, зведення одноповерхового, двоповерхового або багатоповерхового житлового будинку під ключ, буде істотно відрізнятися в ціні. Тому визначити, скільки коштує збірний будинок досить складно.

Чому варто звернутися саме до нашої компанії?

  • Компанія Сервус пропонує купити збірні будинки недорого і швидко.
  • Це кращі варіанти для жителів країни, які хочуть створити домашній затишок в компактному і красивому будинку.
  • Продаж готових проектів  здійснюється в Черкасах, Кропивницького та інших містах України. 
  • Фахівці компанії гарантують ідеальне рішення для кожного клієнта, індивідуальний підхід і дешеві комплектуючі для створення житла своєї мрії. Це найбільш вигідний спосіб покупки збірних будинків в Україні, оскільки лише тут можна швидко і дешево створити власний куточок.

Як замовити будівництво збірних будинків під ключ?

Для того щоб замовити новий будинок, слід попередньо ознайомитися з ціновою політикою компанії, пропонованими послугами і варіантами проектів, кресленнями і фото, які представлені для клієнта. Купити збірний каркасний будинок можна тільки після того, як будуть обумовлені всі деталі угоди. При цьому будуть враховуватися побажання клієнта, створення індивідуального або затвердження типового проекту, а також попереднього підрахунку витрат.

Це найбільш простий і ефективний спосіб знайти рішення, яке дозволить побудувати  бистровозводімий будинок  при мінімальних витратах часу і грошей.

Інший напрямок будівництва будинків від компанії «Сервус»