Про нас

Місія нашої команди полягає в тому, щоб кожна людина жила в сучасних енергозберігаючих будинках і реалізовував свої бізнес-проекти в максимально короткий термін

Ми запропонуємо Вам тільки найкращі сучасні рішення. Ми змінимо Ваші стереотипи про підхід до будівництва в кращу сторону, взявши на себе всі організаційні питання, доставки матеріалів і навіть оформлення документів. Працюючи з нами Ви побачите, що мрії дійсно будувати легко!

Мы уже убедились, что самая эффективная реклама — это «сарафанное радио», поэтому мы ставим перед собой задачу построить Вам таким образом, чтобы Вы, как и остальные наши Заказчики, рекомендовали нас своим друзьям и коллегам. Компания СЕРВУС — Ваш надёжный партнер, с которым работать легко и безопасно.

Работая с нами Вы получаете следующие преимущества:

— проектирование, строительство и ввод в эксплуатацию выполняет одна компания, без привлечения подрядчиков;

— фиксированная смета и поэтапная оплата в ходе работ не меняется со временем, независимо от курса доллара;

— работаем с физическими лицами, предприятиями, в т.ч с компаниями, которые являются плательщиками НДС.

Читайте новини і першими дізнавайтеся про акції!

Найбільший в Україні комбінат з виробництва сип-панелей преміум – класу працює з 2005 року, випускаючи 250 домокомплектов щорічно для будівництва житлової та комерційної енергозберігаючої нерухомості на території України і Європейського Союзу.

На 1 березня 2018 року лише в Україні працює 19 офісів компанії, ще 2 у Словаччині та Польщі, що підтверджує високу якість нашої продукції і популярність серед споживачів, яких вже понад 1600 сімей.

Домокомплекти СЕРВУС і кроквяна система Mitek сертифіковані і мають Українську і Європейську ліцензію. На всі конструкційні елементи і вузли розроблені спеціальні технічні умови.

Ми змогли стати лідерами ринку завдяки:

– застосування виключно екологічно чистих матеріалів;
– високої точності конструкційних елементів;
– сертифікованим будівельникам;

Крім того, на наших об’єктах ми гарантуємо організованість і чистоту, підтримку 24 \ 7 зручним для Вас способом, фотоотчётность.

Мрії будувати легко