Про нас

Місія нашої команди полягає в тому, щоб кожна людина жила в сучасних енергозберігаючих будинках і реалізовував свої бізнес-проекти в максимально короткий термін

Ми запропонуємо Вам тільки найкращі сучасні рішення. Ми змінимо Ваші стереотипи про підхід до будівництва в кращу сторону, взявши на себе всі організаційні питання, доставки матеріалів і навіть оформлення документів. Працюючи з нами Ви побачите, що мрії дійсно будувати легко!

Ми вже переконалися, що найефективніша реклама — це «сарафанне радіо», тому ми ставимо собі завдання побудувати Вам таким чином, щоб Ви, як і інші наші Замовники, рекомендували нас своїм друзям і колегам. Компанія СЕРВУС – Ваш надійний партнер, з яким працювати легко та безпечно.

 

Працюючи з нами Ви отримуєте такі переваги:

— Проектування, будівництво та введення в експлуатацію виконує одна компанія, без залучення підрядників;

— фіксований кошторис та поетапна оплата під час робіт не змінюється з часом, незалежно від курсу валют;

— працюємо з фізичними особами, підприємствами, зокрема з компаніями, які є платниками ПДВ.

Читайте новини і першими дізнавайтеся про акції!

Найбільший в Україні комбінат з виробництва сип-панелей преміум – класу працює з 2005 року, випускаючи 250 домокомплектов щорічно для будівництва житлової та комерційної енергозберігаючої нерухомості на території України і Європейського Союзу.

На 1 березня 2018 року лише в Україні працює 19 офісів компанії, ще 2 у Словаччині та Польщі, що підтверджує високу якість нашої продукції і популярність серед споживачів, яких вже понад 1600 сімей.

Домокомплекти СЕРВУС і кроквяна система Mitek сертифіковані і мають Українську і Європейську ліцензію. На всі конструкційні елементи і вузли розроблені спеціальні технічні умови.

Ми змогли стати лідерами ринку завдяки:

– застосування виключно екологічно чистих матеріалів;
– високої точності конструкційних елементів;
– сертифікованим будівельникам;

Крім того, на наших об’єктах ми гарантуємо організованість і чистоту, підтримку 24 \ 7 зручним для Вас способом, фотоотчётность.

Мрії будувати легко