СЕРВУС - ЛІДЕР №1 В УКРАЇНІ

0
РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ

112 за 2022 рік

0
ПРЕДСТАВНИЦТВО

7 В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ

0
РОКІВ ДОСВІДУ БУДІВНИЦТВА

досвіду в Україні

0
ПОБУДОВАНО М. КВ.

ЖИТЛОВИЙ І КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

Гарячі пропозиції

ПРОЕКТ «ЕЛЬБРУС» 53.50 М²

ПРОЕКТ «ВЕСТЕРОС» 72.87 М²

ПРОЕКТ «ОДІСЕЙ» 109.95 М²

ПРОЕКТ «БЕРТА» 175.58 М²

ПРОЕКТ «КЛАРК» 207.46 М²

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ГОТОВІ ОБ'ЄКТИ

ПОТОЧНІ ОБ'ЄКТИ

ВАДИМ ДРОВНІКОВ

ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ

На перегляд
готового будинку "СЕРВУС"

НАША КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Будівництво швидкомонтованих будинків під ключ від компанії «Сервус»

Будівництво швидкомонтованих об’єктів сьогодні набуло неймовірну популярність. Ця тенденція прийшла в Україну з Канади, де створення екологічно чистого житла стало нормою. Можливість швидкого зведення будинків і господарських будівель з кожним роком залучає все більше клієнтів. Тому дана послуга стала однією з найбільш перспективних на ринку адміністративної або житлової нерухомості.

Надійність і якість будови швидкої збірки, які будуть відповідати загальноприйнятим будівельним стандартам, дуже цінується на сучасному ринку. Це максимальна економія коштів і часу, що істотно впливає на вибір кожного замовника, який бажає отримати власний будинок під ключ в мінімальні терміни при лояльних витратах.

Переваги швидкомонтованих будинків

Швидка будівля будинку за даною технологією позбавить клієнта від турбот і відповідальності за кожен етап будівництва. Сучасні проекти дозволяють створювати унікальне житло для постійного проживання при мінімальних витратах. При цьому власнику необхідно тільки детально опрацювати і обговорити всі нюанси збудування храму, визначити його площу і узгодити масштаби роботи. Швидкомонтовані житлові будинки  відрізняє висока екологічність, естетична привабливість, міцність і надійність, теплоізоляційні характеристики і довговічність.

Збірка швидкомонтованих будинків в Кіровоградській, Черкаській областях здійснюється за прийнятними цінами. Це найбільш дешевий варіант споруди приватного будинку за власним проектом або по готової типової конструкції. Швидкозбірні будинку мають свої плюси і мінуси. Однак негативні чинники виникають тільки через використання неякісних матеріалів або невідповідності технології будівництва.

переваги:

 • мінімальний час зведення каркасних металоконструкцій;
 • оперативна прокладка комунікацій, опалення і т.д .;
 • установка дверей, вікон, внутрішнє оздоблення;
 • дешевизна фундаменту;
 • відсутність усадки;
 • пожежна безпека (сип-панелі погано піддаються займання);
 • підходять для постійного проживання;
 • чудова теплопровідність;
 • монолітність конструкції, стійкість до впливу будь-яких зовнішніх факторів;
 • дивовижний зовнішній вигляд і ергономіка.

Така технологія дозволяє зводити котеджі, вілли, заміські будинки відпочинку, дачні або садові споруди і т.д. Незважаючи на обсяги, будь то масштабні проекти типу ангара або споруду сауни, лазні, швидкість будівництва буде практично однаковою (в основному залежить від складності проекту).

Терміни та етапи будівництва швидкомонтованих будівель

Для швидкомонтованих будинків практично не потрібно бетону, що дозволяє проводити будівельні роботи навіть взимку – міцність споруди від цього не постраждає. Замовник може заощадити на утепленні стін – sip-панелі є чудовим тепло- і звукоізолюючим матеріалом. Швидка установка сендвіч панелей скорочує час на зведення стін, при цьому, порожнину між OSB плитами відразу утеплюється відповідними матеріалами або прокладається опалювальна система.

Бистровозводімий дерев’яний будинок під ключ встановлюється в середньому від 2 до 12 місяців в залежності від складності проекту, його особливостей і додаткових робіт. При цьому слід враховувати, що домокомплекти можна зводити цілий рік. Це дозволяє будувати будинки і котеджі без перерв на морозні зими.

Завдяки вдалій, практичною і легкої конструкції, можна зводити одноповерхові, двоповерхові і багатоповерхові будівлі, які прослужать багато років. Такі споруди навіть підходять для сейсмічно нестабільних місць, оскільки вони неймовірно міцні і надійні.

Вся процедура установки швидкомонтованих котеджів складається з декількох етапів:

 1. підготовчий етап;
 2. інженерно-вишукувальні роботи;
 3. проектування;
 4. виготовлення конструкцій;
 5. споруда будівлі;
 6. здача в експлуатацію.

Сьогодні часто практикується метод створення нового житла за технологією Mitek. Швидкозбірні будинку даного виду – перевірена часом система проектування, виробництва і монтажу каркасних швидко конструкцій.

Ця система має деякі особливості:

 • Приватне програмне забезпечення і підтримка, яка враховує всі параметри: кліматичні особливості, опади, вологість, діапазон температур в різні пори року.
 • Надточне виробництво на спеціалізованому обладнанні.
 • Зубчасті пластини і з’єднувальний кріплення з фірмовою фурнітурою MiTek.

Швидкий будинок за даною технологією має безліч позитивних відгуків далеко за межами країни. Це готові економ проекти, які підходять для спорудження готелів, дачі і т.д.

Ми надаємо наступні послуги будівництва швидкомонтованих будинків в Черкасах, Кропивницького:

Від чого залежить вартість швидкомонтованих будинків під ключ?

Ціни на будинки швидкого спорудження залежать від безлічі факторів, які впливають на кінцеву вартість об’єкта. Перед початком роботи проводиться попередній розрахунок м2, виводиться кошторис на використання матеріалів та додаткових послуг. Варто пам’ятати, що якісних будинків за низькою ціною практично не буває, проте така методика будівництва дозволить заощадити мінімум 50% витрат. Однак це найдешевший і ефективний спосіб отримати готовий будинок, заміський котедж в мінімальні терміни.

Ціноутворення грунтується на складності проекту, його масштабах, додаткових роботах, обробці і супутніх послугах, включаючи фундамент і прокладку комунікацій.

Чому обирають швидкого спорудження від компанії «Сервус»

Компанія Сервус пропонує кращі проекти під замовлення за доступними цінами. Швидкого спорудження з терасою, мансардою або балконом стануть невід’ємною частиною життя кожного клієнта. Це неймовірно красиві і ефектні будівлі, які можна підібрати по фото в каталозі компанії. Купити бистровозводімий будинок можна з прилеглим гаражем для сімейного авто або для зберігання особистого обладнання. Витончені, практичні і теплі будівлі захищають від холоду взимку і економлять гроші, які були б витрачені на комунальні послуги.

Замовити і купити будь-який з варіантів, які пропонує компанія, можна в Кропивницького, Черкасах, Кіровограді чи будь-якому іншому українському місті. Цінова політика повністю спрямована на споживача, тому продаж готових недорогих домокоплектов від фірми або надання будівельних послуг здійснюється за демократичними цінами.

Читати далі