Каркасно-щитові будинки

Проектні роботи будь-якої складності. Будинок за 3 місяці за ціною квартири. 14 років на ринку будівництва

Сьогодні для багатьох людей, які планують будувати власний будинок, гострим питанням залишається кінцевий результат і вартість всього проекту. На жаль, далеко не всі можуть дозволити собі житло мрії, однак є варіант, що дозволяє економити гроші і побудувати комфортне і затишне житло. Каркасно-щитові будинки з сіп панелей  отримали неймовірну популярність завдяки економії. Якщо порівнювати витрати пиломатеріалів на створення таких будівель і колод або брущаті новобудови, то для їх виготовлення знадобиться в два рази менше коштів і ресурсів.

Їх теплотехнічні властивості не поступаються традиційним будівлям, в деяких випадках вони здатні їх навіть перевершити. Оптимальний тепловий режим пояснюється і тим, такі конструкції не мають численних пазів, яких багато в дерев’яних будинках. Навіть при додатковій обробці і спеціальному покритті, позбутися від продувності на 100% практично неможливо. Каркасно-щитові будиночки виходять набагато легше рубаних. Дерев’яний терем виглядає витончено і затишно, простір між обв’язувальними брусками заповнюють спеціальними утеплювальними матеріалами з малою вагою.

Особливості будівництва каркасно-щитових будинків

Канадські технології будови будинків відрізняються простотою і швидкомонтованих принципом роботи. Це функціональні споруди за доступною ціною, які користуються неймовірною популярністю у всіх розвинених країнах з м’яким кліматом. Принцип такого проекту полягає в створенні каркаса з дерев’яних брусів, які є основою. Пізніше на них кріпляться стіни будинку. Вся конструкція виходить легкої, завдяки невеликому питомій вазі дерева. Такі споруди найчастіше зводяться на стовпчастих фундаменті, що також впливає на кінцеву вартість будівництва.

Каркасно-щитові будинки під ключ можна зводити в будь-які погодні умови. Вони підходять для постійного проживання, оскільки для утеплення стін використовується кілька шарів мінеральної вати, що значно підвищує енергоефективність будівлі. Крім цього, вона має теплоізоляційні властивості, які дозволяють економити на опаленні приміщень.

етапи будівництва

Сучасний каркасно-щитовий будинок швидко витісняє звичайні дачні споруди, вони можуть стати відмінним котеджем на приватному заміському ділянці або будинком для всієї родини.

Будівництво проходить в кілька послідовних етапів:

 • Проектування. Цей процес має на увазі узгодження особливостей будівлі, проводиться тільки після обговорення архітектурної частини.
 • Виготовлення каркаса будинку. Проводяться всі підготовчі роботи і початок зведення житла.
 • Пристрій фундаменту. Визначається тип і площу.
 • Збірка. Домокомплект або окремі його частини встановлюються за певним алгоритмом, щоб не допустити надмірного тиску на панелі сендвічі, які виготовляються з OSB.
 • Фасадні, покрівельні роботи, пристрій підлог, міжповерхових перекриттів і внутрішнє оздоблення приміщень.
 • Прокладка і монтаж комунікацій.

Плюси і мінуси збірних каркасно щитових будівель

Незважаючи на всі очевидні переваги подібних будівель, які часто стають основним аргументом при виборі технологій, вони мають як плюси, так і мінуси. Тому, перед тим, як починати роботу слід враховувати всі аспекти і особливості, щоб запобігти небажаним наслідкам або вчасно відмовитися від проекту.

переваги:

 • легкість конструкції;
 • пожежна безпека;
 • оперативна будівництво;
 • відсутність усадки;
 • тривалий термін експлуатації;
 • різноманітність архітектурних рішень і  дизайнерських проектів .

Готові економ будови мають і недоліки. Вони виникають не як самостійне явище, а в результаті порушення технології будівництва. Також причиною непередбачених явищ може стати використання неякісних матеріалів, які не відповідають стандартам, несправне обладнання та інших порушень, які можуть проявитися після декількох років експлуатації будинку.

Ціна будівництва каркасно-щитових будинків

Вартість каркасно-щитового будинку цікавить в першу чергу кожного клієнта. Це питання є найбільш вагомим, оскільки багато хто воліє використовувати цю технологію зведення будинку саме через її економічності. На цей показник впливає безліч факторів, починаючи від самого проекту, закінчуючи додатковими роботами на прилеглій ділянці. Ціна будівництва каркасно-щитових будинків варіюється в залежності від проектування, розрахунку площі і визначення цін за метр квадратний, вартості матеріалів, попередніх і додаткових робіт на об’єкті, поетапного зведення конструкції і т.д.

Проекти каркасно-щитових будинків від компанії Сервус

Компанія Севрус пропонує кращі проекти багатоповерхових, двоповерхових і багатоповерхових будинків недорого. Замовити дешеві вироби від виробника можна в будь-який час, цінова політика цілком спрямована на клієнта, тому послуги доступні всім бажаючим отримати новий будинок. Виробництво мансардної конструкції за сучасними технологіями з використанням якісних і надійних матеріалів забезпечує тривалий термін служби всіх варіантах каркасно-щитових будинків.

Як замовити?

Продаж каркасно-щитових будинків під ключ здійснюється в Кропивницького, Черкасах. Замовити послуги можна з будь-якого міста України. Компанія гарантує фіксовану ціноутворення, що дозволить клієнтам швидко розрахувати вартість всього проекту.

На сайті можна купити за доступною ціною найрізноманітніші варіанти  швидкомонтованих будинків , які стануть улюбленим місцем для всієї родини. Це вигідну пропозицію, яке дозволить заощадити кошти і час. Подібні конструкції дозволяють створити затишок і комфорт в будинку при мінімальних витратах, оскільки володіють зручним плануванням і звуко- і теплоізоляційними властивостями.

Інший напрямок будівництва будинків від компанії «Сервус»