Будівництво енергозберігаючих будинків

Енергозберігаючі будинки – це велика інвестиція у власне майбутнє. Фахівці нашої компанії врахують всі можливі нюанси енергозбереження для конкретного регіону.

Створення власного куточка не тільки складний, але і відповідальний крок для кожного господаря. Для цього необхідно знайти кошти, матеріали і професіоналів. Щоб забезпечити довгий термін служби будови, його високу якість і комфорт проживання. Якщо купувати готовий варіант, то власнику буде складно домогтися бажаної унікальності і особливо енергозбереження.

Енергоефективні житлові будинки  – це не тільки просте, але і економічно обгрунтоване рішення. Такі споруди монтуються виключно професіоналами, які уникають типових помилок, підбирають все матеріали і технології, надають необхідні консультації, допомагають розробити одночасно функціональний і привабливий проект еко будинку. На даний момент такі енергозберігаючі будиночки все більше привертають громадян країни, з огляду на складну економічну ситуацію і труднощі з оплатою комунальних послуг.

Визначення енергозберігаючого будинку щільно пов’язане з терміном «пасивний будинок». Він являє собою житло, в якому немає необхідності в системі опалення. Комфортна температура для проживаючих в ньому виходить з самих жителів, а також використовуваними побутовими приладами. Завдяки специфічній технології спорудження енергоефективного будинку, багатьом вдається в рази зменшити витрати на оплату рахунків комунальних служб. У деяких регіонах це можливо за рахунок вентиляції з рекуперацією тепла, а також використанням відновлюваних джерел енергії (наприклад, сонячної).

Специфіка будівництва енергозберігаючих будинків

Будівництво енергоефективного будинку під ключ представляє особливий інтерес для тих, хто вважає за краще екологічну сучасну нерухомість, замість стандартних важких і непоказних цегляних будівель.

Оскільки житлове будівництво подібного план має специфічні особливості,  необхідно визначити особливості кожного з варіантів :

Комплексний підхід, який необхідний від початку проектування до введення екодома в експлуатацію, дозволяє створити практично автономне житло, де можуть проживати великі сім’ї. Саме це – основна причина, по якій краще відразу довірити будівництво і нагляд фахівцям, що будуть супроводжувати процес від самої підготовки і до кінця.

У загальному розумінні, енергоефективні пасивні будинки створюються за коштами послідовної технології економії і використання енергоресурсів за допомогою власних даних житла.

Іншими словами, їх ефективність складається з декількох аспектів:

Вартість збирання еко будинку під ключ цілком покривається економією за рахунок оптимального вибору матеріалів, чіткого планування та розподілу роботи, ефективності результату. Розрахунок цих даних можна доручити компанії, яка надає такі послуги.

Плюси і мінуси енергоефективних будиночків

Як і будь-яке інше житлове будівництво, дана технологія має свої плюси і мінуси. Саме тому кожна людина повинна самостійно визначитися, чи варто йому використовувати дану технологію, або віддати перевагу стандартним варіантам. Але перш, ніж вибір буде зроблений, потрібно відзначити, що недоліки настільки незначні, що їх часто не враховують. 

переваги:

 До недоліків можна віднести тільки той факт, що бюджетні готові сип споруди з теплими і затишними спальнями коштують дорожче звичайного будинку на 15-20%. Це не суттєві показники, якщо враховувати обсяги економії на прийдешніх платіжках. Побудувати такий будинок без будь-яких капіталовкладень неможливо, тому будь-які витрати будуть виправдані буквально протягом першого року проживання.

Вартість енергоефективного будинку варіюється в залежності від безлічі факторів, у тому числі і від цінової політики будівельної компанії. Крім цього враховуються витратні матеріали, ціна м2, додаткові роботи, обладнання та тип будови.

Переваги роботи з компанією Сервус

Компанії «Сервус»  в Черкасах, Кропивницького та Україні пропонує послуги будівництва енергозберігаючих будинків під ключ. Завдяки лояльному ціноутворення, кожен бажаючий придбати нову будівлю, може замовити і побудувати одноповерховий або двоповерховий житловий комплекс з максимальною вигодою для себе. Ціни на енергозберігаючі будинки встановлюються в повній відповідності з якістю роботи і оперативністю кваліфікованих співробітників.

В каталозі опубліковані  фото  найвдаліших і затребуваних проектів, дешеві варіанти для невеликих сімей, а також маса індивідуальних планувань і стилів. Купити недорого енергозберігаючий будинок сьогодні стало можливим завдяки професіоналізму співробітників компанії Сервус і сучасним технологіям будівництва. Замовити послуги і  проекти готових будинків  з доставкою можна з будь-якої точки країни. Продаж матеріалів і будівництво енергоефективних жител здійснюється за встановленими розцінками на всі продукти компанії.

Інші напрямки будівництва будинків від компанії «Сервус»