Як отримати дозвіл на будівництво?

Перед будівництвом будинку Вам необхідно отримати Будівельний Паспорт.

У Черкасах документи подаються до ЦНАПу, за адресою вул. Благовісна 170 ( 0472 360 163 )

Які необхідні документи для отримання будівельного паспорта?

– право власності на земельну ділянку;
— згода співвласників (якщо такі є);
– ескізні наміри забудови;
– Проект на будівництво ;

 

Крім цього, під час забудови земельної ділянки мають бути витримані пожежні норми та відступ до «червоної лінії». Тому важливо перевіряти це ще при покупці земельної ділянки. Детально це описано у ДБН 360-92**, ДБН В.2.2-Х-20ХХ. 

 

Отримати будівельний паспорт можна не виходячи з дому, на саті Дія – https://guide.diia.gov.ua/view/vydacha-budivelnoho-pasporta-zabudovy-zemelnoi-dilianky-705ad646-0aaf-4010-8588-c6e5bd324441

 

Після отримання будпаспорта, потрібно подати до ДАБІ наступний документ, який ви можете завантажити нажавши на нього – ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК БУДІВНИЦТВА. В місті Черкаси цей документ також подається у Центра надання адміністративних послуг. На протязі 10 робочих днів ви отримаете відповідь по вашій заяві. Якщо були зроблені помилки при заповненні документів – вам повернуть документи. Тільки після отримання позитивної відповіді ви офіційно можете розпочинати будівництво вашого будинку.

 

Якщо у вас виникнуть питання в процессі отримання дозволів на будівництва, наш спеціаліст допоможе вам. Телефонуйте: 096 524 28 27.

 

Інші наші соцмережі:

сторінка у фейсбук –  https://www.facebook.com/servus.ck.ua/

канал у ютюб –  https://www.youtube.com/channel/UC945vgyx3C2pMhBYTE6SIPg

Телеграм-канал  https://t.me/servuscentr